Oleje

17. july 2011 at 8:08 | May:) |  Aromaterapie
P Ř E D N A S T A V E N O
V tomto článku najdete účinky, ale taky jak a kdy oleje použít :) Více v ↓Cč↓

Účinek Olejů
Chci posílit vizualizaci, nebo nutně potřebuji podpořit své snažení. Nemám čas, nebo se bojím, že nedokážu správně vykonat rituál… potom je asi ta nejlepší volba sáhnout po magickém oleji. Jednoduché použití a síla v něm skrytá z něj dělají jeden z nejmocnějších nástrojů učedníka magie.
Síla bylin se v oleji setkává a násobí se silou vizualizace, posilovacího rituálu a uměním toho, kdo olej vyrábí. Magický olej se používá po staletí k rituálním účelům - je složený ze 100% bylinných olejů, které jsou kombinovány v souladu s jejich magickou silou . Při výrobě je čaroděj / čarodějnice posiluje pomocí rituálu - tím jim násobí magickou moc.
Domácí výroba 100% přírodního oleje je velmi nákladná a vzhledem k počtu pokusů, které je nutné udělat pro úplné dosažení účinnosti, i velmi zdlouhavá. Nesmí se použít náhražky esencí, nebo syntetické oleje - výsledek bude hezky vonět, ale jeho moc bude nijaká. Shánění skutečně stoprocentních olejů je drahá záležitost - takže, než se vám povede namíchat ten pravý olej, který bude účinkovat, pravděpodobně ztratíte hodně času a prostředků. Je mnoho druhů esencí, které běžně neseženete - potom je nutné vyrazit na "lov" a oleje si prostě vyrobit - výroba trvá 14 - 21 dnů.
Našla jsem několik knih, ve kterých bylo uvedeno několik receptů na oleje, kadidla, tinktury, nebo i lektvary - zkusila jsem snad všechny - ale fungovalo jich jen pár - když jsem pátrala po příčině, dozvěděla jsem se věc, kterou svým způsobem chápu - ty skutečně účinné recepty si každý chrání a nezveřejňuje je. Je to takové "výrobní tajemství". Zkušené čarodějnice /čarodějové si svém recepty, návody a postupy sestavují sami na základě zkušeností s magickou silou rostlin, esencí a magie jako takové..
Použití olejů
Koupel - přidává se 6 - 9 kapek do teplejší koupele, při kapání oleje do vody si představujeme výsledek rituální koupele, při relaxaci ve vodě meditujeme a poté si vizualizujeme své přání.
Rituál svící - magický olej použijeme na potření svíce - násobí to sílu vizualizace a posiluje účinek rituálu.
Potírání těla - pokud nemáme čas, nebo se bojíme vykonat rituál, je možné použít olej na potření zápěstí, nebo namalování příslušné runy na pokožku. (Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na jakoukoliv esenci, nebo jen na některou bylinku)
Láska - používá se na rituály lásky, pomazání při rituálu - svíce nebo i osoby, šatů, provádějící rituál, dále se používá na potírání v běžný den - podpoří sílu vašeho přání a pomůže vám přivolat tu pravou lásku. Olej se také používá na potírání partnera na posílení lásky k vám, jeho použití může být tajné - potřete partnerovi šaty, boty, aktovku,...... či dárek od vás, který má ve své přítomnosti, také se jím pomazávají talismany, které nosí váš partner na krku nebo při sobě.
Sex - používá se stejně jako láska, jen s tím, že jím přilákáme sexuálního partnera. Zvyšuje také žádostivost vašeho partnera, pokud použijete k vlastnímu pomazání.
Peníze, nebo rychlé peníze - používá se na koupele, rituály, nebo i potírání pokožky, pokud potřebujeme získat rychle menší obnos na vyřešení problému, nebo chceme dosáhnout zlepšení toku peněz.
Obchod, prosperita - používá se většinou na rituály, popřípadě na pomazání (jen nepatrně) smlouvy, vizitek, počítače, dveří a prahu obchodu, nebo kanceláře - napomůže vám získat nové zákazníky a udržet si je.
Antikletba - používá se při rituálech, nebo jen na pomazání v případě, že jsme postiženi nevysvětlitelnou smůlou, nebo máme pocit, že na nás chce někdo seslat kletbu, nebo zlé oko.
Věrnost - používáme do koupele, na rituál na posílení vizualizace, při které si přejeme věrnou lásku. Mnohonásobně zvyšuje věrnost partnera.
Uzdravení - používáme při rituálech, ve kterých prosíme o uzdravení, nebo rychlejší hojení (po operaci, úrazu)
Rozhovor - používáme na pomazání, koupel, nebo rituál na dobrý výsledek při pohovoru, rozhovoru, nebo přijímacím řízení.
Odvaha - používá se při rituálech a na zvýšení bojovnosti, odvahy a psychického uvědomení
Regenerace- používá se na pomazání po náročném rituálu, nebo při vyčerpání
Olej měsíčního znamení - olej , kdy každé znamení zvěrokruhu, má svůj vlastní - používá se na posílení vlastností znamení. (Například pokud chceme posílit dominanci lva, vášeň štíra, rozhodnost berana a podobně)
Olej živlů - voda, vzduch, země, oheň - používáme olej na zesílení moci živlu síly, který voláme na pomoc při rituálu.
Olej planetární - Mars, Venuše,Merkur, Slunce, Měsíc, Jupiter, Saturn - olej používáme na přivolání a zesílení moci planetárního dne. (den kdy děláme rituál například láska je Venuše- pátek)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bey =) Bey =) | Web | 17. july 2011 at 11:05 | React

Pekný ;D :)

2 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 17. july 2011 at 15:04 | React

hm..načo to je dobré??

3 mad-sheep >SB< mad-sheep >SB< | Web | 17. july 2011 at 17:39 | React

Achoj :-) Jak pak se máš? :-) copak si dneska dělala?:-) A copak si dělala včera? :-) Jestli chceš vědět co jsem dělala já tak si to můžeš oběhnout na blogu :-) Měj se ahoy

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama